Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe JO11-3 17.15 - 18.30
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO9-4 18.00 - 19.00
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe JO9-5 18.00 - 19.00
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe JO11-4G 18.00 - 19.00
  • Kunstgras VMI Veld
  • 5
  • -
Epe JO11-6G 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • 4
  • -
Epe JO14-2G 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
Epe JO9-3G 18.00 - 19.15
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO11-1G 18.00 - 19.15
  • Veld 3B
  • 7
  • -
Epe JO11-7 18.00 - 19.15
  • 6
  • -
Epe JO13-1G 18.00 - 19.30
  • Veld 2
  • 8
  • -
Epe JO13-2G 18.00 - 19.30
  • Veld 2
  • 9
  • -
Epe MO15-1 18.00 - 19.30
  • -
Epe MO15-1 18.00 - 19.30
  • 3
  • -
Epe JO13-5M 18.30 - 20.00
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO15-1 18.30 - 20.00
  • Training Achter Tribune
  • 11
  • -
Epe JO15-2 18.30 - 20.00
  • Training Achter Tribune
  • 2
  • -
Epe JO17-1 18.30 - 20.00 Jesse Stoel
  • Veld 3A
  • 1
  • -
Epe JO17-2 19.00 - 20.15
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe MO17-1 19.00 - 20.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe JO19-1 19.15 - 20.45 Koen Logen, Maurits de Jong
  • Veld 3B
  • 9
  • -
Epe 35+1 20.00 - 21.00
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe 45+1 20.00 - 21.00
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Veld 3
  • 5
  • -
Epe 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Achter Tribune
  • 7
  • -
Epe 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Achter Tribune
  • 2
  • -
Epe 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Achter Tribune
  • 9
  • -
Epe 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Achter Tribune
  • 10
  • -
Epe VE1 (zon) 20.00 - 21.30
  • Training Achter Tribune
  • 11
  • en Achter Tribune
Epe VR1 20.00 - 21.30 Ed Verlinde
  • Training Achter Tribune
  • 4
  • -
Epe VR2 20.00 - 21.30
  • 6
  • -
Epe 1 (zon) 20.30 - 21.30 Martijn de Haas, Arthur Leerkes
  • Veld 2
  • 1
  • of Veld 3 i.o.m Epe 2

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe JO13-3G 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • -
Epe JO15-3G 18.00 - 19.30 Frenkie Overmars
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe 4x4 Champions League 9.30 - 10.30 Dik Brummel
  • Veld 1
  • -
Epe Spelgroep 9.30 - 10.30 Mees Nijland, David van Walderveen
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe JO12-1G 18.00 - 19.00 Ramon Kipp
  • -
Epe JO14-2G 18.00 - 19.00
  • Veld 3A
  • -
Epe JO9-1 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • 10
  • Circuit
Epe JO9-2 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • Circuit
Epe JO9-3G 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • 10
  • Circuit
Epe JO9-4 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • 10
  • Circuit
Epe JO9-5 18.00 - 19.15
  • Kunstgras VMI Veld
  • Circuit
Epe JO11-1G 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 7
  • Circuit
Epe JO11-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 8
  • Circuit
Epe JO11-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 9
  • Circuit
Epe JO11-4G 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 1
  • Circuit
Epe JO11-5 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 1
  • Circuit
Epe JO11-6G 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 5
  • Circuit
Epe JO11-7 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 6
  • Circuit
Epe JO11-8 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • 4
  • Circuit
Epe JO13-2G 18.00 - 19.30
  • -
Epe JO13-5M 18.00 - 19.30
  • 2
  • -
Epe MO15-1 18.00 - 19.30
  • -
Epe MO15-1 18.00 - 19.30
  • Veld 2
  • 5
  • en VMI Kunstgrasveld
Epe JO13-4G 18.30 - 20.00 Henk Kamphuis
  • Training Achter Tribune
  • 5
  • -
Epe JO17-2 19.00 - 20.30
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO15-5G 19.30 - 20.30 Ben Braakman
  • Training Veld 3
  • -
Epe JO17-3 19.30 - 21.00
  • Training Achter Tribune
  • 3
  • -
Epe JO19-2 19.30 - 21.00
  • 11
  • -
Epe MO17-1 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • -
Epe VR1 19.30 - 21.00 Ed Verlinde
  • Veld 2
  • 4
  • en VMI Kunstgrasveld
Epe VR2 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • 6
  • en VMI Kunstgrasveld

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe JO13-1G 18.00 - 19.30
  • Training Achter Tribune
  • 8
  • -
Epe Keepers Selectie 18.00 - 19.30
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO15-1 18.30 - 20.00
  • Veld 2
  • 11
  • -
Epe JO15-2 18.30 - 20.00
  • Veld 2
  • 2
  • -
Epe JO17-1 18.30 - 20.00 Jesse Stoel
  • Veld 3A
  • 6
  • -
Epe JO19-1 19.30 - 21.00 Koen Logen, Maurits de Jong
  • Veld 2A
  • 10
  • -
Epe 1 (zon) 20.00 - 21.30 Martijn de Haas, Arthur Leerkes
  • Training Veld 3
  • 1
  • of Veld 2 Kunstgras i.o.m Epe 2
Epe 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • 5
  • of Veld 3 i.o.m Epe 1

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Epe 4x4 Champions League 16.00 - 17.00 Dik Brummel
  • Veld 2
  • -
Epe JO11-5 18.00 - 19.00
  • Veld 3B
  • 6
  • -
Epe JO9-1 18.00 - 19.15
  • Training Achter Tribune
  • 10
  • -
Epe JO9-2 18.00 - 19.15
  • Training Achter Tribune
  • -
Epe JO11-2 18.00 - 19.15
  • Training Achter Tribune
  • 8
  • -
Epe JO11-8 18.00 - 19.15
  • 4
  • -
Epe JO13-4G 18.00 - 19.15 Henk Kamphuis
  • Kunstgras VMI Veld
  • 3
  • -
Epe JO13-3G 18.00 - 19.30
  • Veld 2A
  • -
Epe Keepers D teams 18.45 - 19.30
  • Veld 2B
  • -
Epe JO15-3G 19.15 - 20.30
  • Veld 3A
  • 11
  • -
Epe JO15-4G 19.15 - 20.30
  • Veld 3B
  • -
Epe JO17-3 19.15 - 20.45
  • Training Achter Tribune
  • 5
  • -
Epe Keepers C en B teams 19.30 - 20.15
  • Veld 2B
  • -
Epe JO15-5G 19.30 - 20.30 Ben Braakman
  • Training Veld 3
  • -
Epe JO19-2 20.00 - 21.30
  • 11
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!