Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 01 - SV Epe

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 01

Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 01

Balans thuis

Team G P
1 Rigtersbleek JO13-1 1 3
2 Bennekom JO13-2 1 3
3 Eldenia JO13-1JM 1 3
4 Heino JO13-1 1 3
5 Sc. Overwetering JO13-1 1 3
6 Colmschate JO13-1JM 1 3
7 Quick '20 JO13-2 1 3
8 SEH JO13-1 1 3
9 DVOL JO13-1 1 3
10 v.v. Dieren JO13-1 1 3
11 SV Zwolle JO13-1JM 1 3
12 KOSC JO13-1 1 1
13 FC Bergh JO13-1 1 1
14 Lunteren JO13-1 1 1
15 De Esch JO13-1 1 1
16 Activia JO13-1JM 0 0
17 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-2 0 0
18 Bon Boys JO13-2 0 0
19 CSV'28 JO13-2 0 0
20 DCS JO13-1 0 0
21 De Zweef JO13-1 0 0
22 DES JO13-1 0 0
23 DTS Ede JO13-2JM 0 0
24 Eerbeekse Boys JO13-1 0 0
25 FC Trias JO13-1JM 0 0
26 Gramsbergen JO13-1JM 0 0
27 KCVO JO13-1 0 0
28 OBW JO13-1 0 0
29 Oene JO13-1JM 0 0
30 SDC '12 JO13-1 0 0
31 SKV JO13-1 0 0
32 Stevo JO13-1 0 0
33 SV De Lutte JO13-1 0 0
34 VSCO '61 JO13-1 0 0
35 Wilhelminaschool JO13-1 0 0
36 Witkampers JO13-1JM 0 0
37 Woezik JO13-1 0 0
38 WVF JO13-2JM 0 0
39 ZZC'20 JO13-1 0 0
40 Den Ham JO13-1JM 1 0
41 Epe JO13-1 1 0
42 Concordia-W JO13-1 1 0
43 Koninklijke UD JO13-1 1 0
44 DEO JO13-1JM 1 0
45 W.V.V.'34 JO13-1JM 1 0
46 Juliana '31 JO13-1 1 0
47 Columbia JO13-1 1 0
48 Juventa '12 JO13-1 1 0

Balans uit

Team G P
1 DES JO13-1 1 3
2 Woezik JO13-1 1 3
3 KCVO JO13-1 1 3
4 FC Trias JO13-1JM 1 3
5 Wilhelminaschool JO13-1 1 3
6 Activia JO13-1JM 1 3
7 ZZC'20 JO13-1 1 3
8 Gramsbergen JO13-1JM 1 3
9 Oene JO13-1JM 1 3
10 Stevo JO13-1 1 1
11 DCS JO13-1 1 1
12 SKV JO13-1 1 1
13 SV De Lutte JO13-1 1 1
14 Bennekom JO13-2 0 0
15 Colmschate JO13-1JM 0 0
16 Columbia JO13-1 0 0
17 Concordia-W JO13-1 0 0
18 De Esch JO13-1 0 0
19 Den Ham JO13-1JM 0 0
20 DEO JO13-1JM 0 0
21 DVOL JO13-1 0 0
22 Eldenia JO13-1JM 0 0
23 FC Bergh JO13-1 0 0
24 Heino JO13-1 0 0
25 Juliana '31 JO13-1 0 0
26 Juventa '12 JO13-1 0 0
27 Koninklijke UD JO13-1 0 0
28 KOSC JO13-1 0 0
29 Lunteren JO13-1 0 0
30 Quick '20 JO13-2 0 0
31 Rigtersbleek JO13-1 0 0
32 Sc. Overwetering JO13-1 0 0
33 SEH JO13-1 0 0
34 SV Zwolle JO13-1JM 0 0
35 v.v. Dieren JO13-1 0 0
36 W.V.V.'34 JO13-1JM 0 0
37 Epe JO13-1 0 0
38 Eerbeekse Boys JO13-1 1 0
39 CSV'28 JO13-2 1 0
40 VSCO '61 JO13-1 1 0
41 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-2 1 0
42 Witkampers JO13-1JM 1 0
43 SDC '12 JO13-1 1 0
44 De Zweef JO13-1 1 0
45 OBW JO13-1 1 0
46 WVF JO13-2JM 1 0
47 DTS Ede JO13-2JM 1 0
48 Bon Boys JO13-2 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!