Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

 
Datum Tijd Thuis Uit Info
24 okt 10:00 Heerde 35+1 (zon) Epe 35+1 (zon)
24 okt 10:00 Epe 2 (zon) Columbia 4 (zon)
24 okt 14:00 Epe 1 EMMS 1
30 okt 8:30 Robur et Velocitas JO10-4 Epe JO10-1
30 okt 8:45 AZC JO11-1 Epe JO11-1JM
30 okt 9:00 Epe JO15-3 WZC Wapenveld JO15-2JM
30 okt 9:00 Epe JO12-2 Robur et Velocitas JO12-3
30 okt 9:00 Epe JO11-2 IJVV JO11-3
30 okt 9:00 Epe JO11-3JM WSV JO11-5
30 okt 9:00 Epe JO10-2 't Harde JO10-1
30 okt 9:45 KCVO JO9-1 Epe JO9-2
30 okt 10:00 WVF JO13-4 Epe JO13-2JM
30 okt 10:15 Epe JO9-1 Be Quick'28 JO9-3JM
30 okt 10:45 Epe JO13-1JM SV Zwolle JO13-1JM
30 okt 11:45 Epe JO17-1 asv Dronten JO17-1
30 okt 11:45 Epe JO15-2 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1
30 okt 11:45 Epe VR2 DVS'33 Ermelo VR3
30 okt 12:00 ZAC 3 Epe 2
30 okt 12:30 Epe JO15-1 DVS'33 Ermelo JO15-1
30 okt 12:30 SKV MO17-1 Epe MO17-1
30 okt 13:00 Lelystad '67 JO14-1 Epe JO14-1JM
30 okt 13:00 Albatross JO14-2 Epe JO14-2JM
30 okt 14:30 Epe 3 Beekbergen 3
30 okt 14:30 Epe JO17-2 OWIOS JO17-1
30 okt 14:30 Loenermark JO17-1JM Epe JO17-4
30 okt 14:30 Helpman VR1 Epe VR1
30 okt 15:00 WVF JO19-1 Epe JO19-1
30 okt 15:00 CSV'28 JO17-3 Epe JO17-3
31 okt 10:00 Epe 35+1 (zon) sv Reaal Dronten 35+1 (zon)
31 okt 10:30 SV Vaassen 2 (zon) Epe 3 (zon)
31 okt 11:30 WSV 3 (zon) Epe 2 (zon)
31 okt 14:00 Zuidwolde 1 Epe 1
5 nov 19:30 EZC '84 35+1 Epe 35+1
5 nov 19:30 KCVO 35+1 Epe 35+2
5 nov 20:00 Epe 35+1 Heerde 35+1
5 nov 20:00 Epe 35+2 Emst 35+1
5 nov 21:00 Emst 35+2 Epe 35+1
5 nov 21:00 WSV 35+3 Epe 35+2
5 nov 21:30 Epe 35+1 Wissel 35+1
5 nov 21:30 Epe 35+2 VIOS V. 35+1
6 nov 9:00 Epe JO13-2JM EZC '84 JO13-1
6 nov 9:00 Epe JO12-1JM SEH JO12-1
6 nov 9:00 Epe JO11-1JM EZC '84 JO11-1
6 nov 9:00 Epe JO10-1 KCVO JO10-1
6 nov 9:00 Epe JO9-2 Albatross JO9-1
6 nov 9:45 Heino JO13-1 Epe JO13-1JM
6 nov 10:00 Sportclub Deventer JO12-3 Epe JO12-2
6 nov 10:00 Nunspeet JO10-2 Epe JO10-2
6 nov 10:15 ESC JO17-1 Epe JO17-2
6 nov 10:15 SVI JO15-4 Epe JO15-3
6 nov 10:15 SEH JO9-2 Epe JO9-1
6 nov 10:45 Epe JO17-4 Voorwaarts T JO17-3
6 nov 11:00 Oranje Nassau JO15-1 Epe JO15-1
6 nov 11:00 Berkum JO11-3 Epe JO11-2
6 nov 11:00 WWNA JO11-2JM Epe JO11-3JM
6 nov 11:30 csv Apeldoorn JO15-3 Epe JO15-2
6 nov 11:45 Epe 2 Berkum 5
6 nov 11:45 Epe MO17-1 Excelsior '31 MO17-1
6 nov 12:30 Nunspeet JO17-1 Epe JO17-1
6 nov 12:45 Epe JO14-1JM Go Ahead Kampen JO14-1
6 nov 14:30 Oene 3 Epe 3
6 nov 14:30 Epe JO19-1 IJVV JO19-1
6 nov 14:30 Epe JO17-3 IJVV JO17-2
6 nov 14:30 Epe JO14-2JM Activia JO14-1JM
6 nov 14:30 Epe VR1 AZSV VR1
7 nov 10:00 KCVO 35+1 (zon) Epe 35+1 (zon)
7 nov 10:00 Epe 2 (zon) AZC 3 (zon)
7 nov 10:00 Epe 3 (zon) SC Klarenbeek 2 (zon)
7 nov 14:00 Epe 1 LAC Frisia 1883 1
13 nov 8:30 WSV JO12-1JM Epe JO12-1JM
13 nov 8:45 Voorwaarts T JO9-1JM Epe JO9-2
13 nov 9:00 Nieuwleusen SV JO13-1JM Epe JO13-1JM
13 nov 9:00 SP Teuge JO11-1 Epe JO11-1JM
13 nov 9:00 Epe JO11-2 Sv Zalk JO11-1
13 nov 9:00 VIOS V. JO10-1JM Epe JO10-1
13 nov 9:00 Epe JO10-2 DSV '61 JO10-1
13 nov 9:00 Epe JO9-1 Heerde JO9-1
13 nov 10:30 Epe JO12-2 Klarenbeek SC JO12-1JM
13 nov 10:30 Epe JO11-3JM Emst JO11-1JM
13 nov 10:30 Swift '64 VR2 Epe VR2
13 nov 11:00 Hierden JO17-1JM Epe JO17-1
13 nov 11:45 Epe JO17-2 KHC JO17-1
13 nov 11:45 Epe MO17-1 ATC '65 MO17-1
13 nov 12:00 Batavia '90 JO19-1 Epe JO19-1
13 nov 14:30 asv Dronten 2 Epe 2
13 nov 14:30 Epe 3 VIOS V. 3
13 nov 14:30 Apeldoornse Boys JO15-1JM Epe JO15-2
13 nov 14:30 Epe VR1 De Treffers VR1
14 nov 10:00 Epe 35+1 (zon) WWNA 35+1 (zon)
14 nov 10:00 Epe 3 (zon) Voorwaarts T 6 (zon)
19 nov 19:30 Epe 35+1 Wissel 35+1
19 nov 19:30 Epe 35+2 VIOS V. 35+1
19 nov 20:30 EZC '84 35+1 Epe 35+1
19 nov 20:30 KCVO 35+1 Epe 35+2
19 nov 21:00 Epe 35+1 Heerde 35+1
19 nov 21:00 Epe 35+2 Emst 35+1
19 nov 21:30 Emst 35+2 Epe 35+1
19 nov 21:30 WSV 35+3 Epe 35+2
20 nov 8:30 Wissel JO11-1 Epe JO11-3JM
20 nov 8:30 VVOP JO10-2JM Epe JO10-2
20 nov 8:30 Hatto Heim JO9-2 Epe JO9-1
20 nov 8:45 SEH JO11-3 Epe JO11-2
20 nov 9:00 Epe JO13-2JM Robur et Velocitas JO13-4JM
20 nov 9:00 Epe JO12-1JM V en L JO12-1JM
20 nov 9:00 Epe JO11-1JM Columbia JO11-1JM
20 nov 9:00 Epe JO10-1 Vaassen JO10-1JM
20 nov 9:00 Epe JO9-2 SV CCW '16 JO9-1
20 nov 10:00 Victoria Boys JO12-2 Epe JO12-2
20 nov 10:30 Hattem JO13-1 Epe JO13-1JM
20 nov 10:45 Epe JO15-3 OWIOS JO15-2JM
20 nov 11:10 Oranje Nassau MO17-1 Epe MO17-1
20 nov 11:15 SVI JO17-4JM Epe JO17-3
20 nov 11:45 Epe JO15-2 V en L JO15-1JM
20 nov 11:45 Epe VR2 ZVV '56 VR2
20 nov 12:45 Epe JO14-1JM IJVV JO14-1JM
20 nov 13:00 csv Apeldoorn 5 Epe 3
20 nov 13:00 Longa '30 JO15-1JM Epe JO15-1
20 nov 13:30 Robur et Velocitas JO17-4 Epe JO17-4
20 nov 14:30 Epe 2 DSV '61 2
20 nov 14:30 Epe JO17-1 Zeewolde JO17-1
20 nov 14:30 Epe JO17-2 Hattem JO17-1
20 nov 14:30 Epe JO14-2JM Wijhe '92 JO14-2JM
20 nov 14:30 Vitesse'63 VR1 Epe VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!